Autonoma

Mūsu klientiem ir pieejama kravas auto noma. Plašs transportlīdzekļu parks nodrošina lielu kravas automašīnas izvēli. Piedāvājam nomāt kravas automašīnas, piekabes, puspiekabes, kā arī kravas auto refrižeratorus ar multi un mono temperatūras režīmiem. Par visiem jautājumiem, lūdzu, zvaniet +371 20 098 687.

KĀPĒC TIEŠI MĒS?

Servisa darbi tiek veikti pēc ražotāju vadlīnijām un standartiem, izmantojot atbilstošas diagnostikas iekārtas, instrumentus un rezerves daļas par visizdevīgākajiem nosacījumiem neatkarīgi no auto vecuma, nobraukuma, iegādes vietas vai remonta apjoma.

INDIVIDUĀLA PIEEJA KATRAM KLIENTAM

TMB serviss priekšrocība ir vairāk nekā 15 gadu pieredze kravas autotransporta servisa pakalpojumu sniegšanā un rezerves daļu tirdzniecībā. Šajos gados iegūtās zināšanas dod iespēju sniegt elastīgu un konkurētspējīgu piedāvājumu.

KVALITATĪVAS ORIĢINĀLĀS UN ANALOGĀS REZERVES DAĻAS

Lai operatīvi reaģētu uz mūsu klientu vajadzībām, TMB serviss noliktavā pieejams liels skaits gan oriģinālās, gan kvalitatīvas analogās rezerves daļas kravas automašīnām.

TEHNISKĀ PALĪDZĪBA UZ CEĻA 24/7

Tehniskā palīdzība uz ceļa iekļauj riteņu maiņu, metināšanu, ar pneimatiku saistītus darbus utt. Ja situācija neļauj atrisināt problēmu uz vietas, mēs iesakām evakuēt kravas automašīnu, kurai nepieciešams nopietnāks remonts, uz mūsu kravas autoservisu, kur mēs piedāvāsim profesionālu problēmas risinājumu.

© Copyright 2020 TMB Serviss Ltd.